Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Powiatowe Spotkanie Noworoczne Strażaków

         W dniu 18 stycznia 2014 r. w Strażnicy OSP Łaznów (Gmina Rokiciny) odbyło się  Spotkanie Noworoczne Powiatowego Związku OSP RP  z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście oraz delegacje jednostek OSP z terenu powiatu. Uroczystość otworzyła pani Wójt Gminy Rokiciny Barbara Robak. Swoją obecnością spotkanie zaszczycili: parlamentarzyści ziemi tomaszowskiej m.in poseł Marcin Witko, władze samorządowe powiatu i gmin, kierownictwo Państwowej Straży Pożarnej. 
        Po przywitaniu gości i okolicznościowych przemówieniach oraz życzeniach wręczono 
druhom strażakom odznaczenia i wyróżnienia. Po czym uczniowie Szkoły Podstawowej w Łaznowie zaprezentowali program artystyczny - zabawny skecz z życia szkoły(w krzywym zwierciadle).

      Podsumowaniem występu uczniów były góralskie noworoczne życzenia, złożone pięknie w góralskim stroju i nastroju przez ucznia klasy II Szymona Golińskiego, który podobnie jak i jego starsi koledzy z polotem i swoim wdziękiem zaprezentował się na scenie. Wszyscy artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Uroczystość uświetniły także występy orkiestry dętej przy OSP w Łaznowie.

Zakończeniem uroczystości była uroczysta kolacja, na którą wszyscy zostali zaproszeni.

http://www.szkola-laznow.pl/strona%2011%28z%20zycia%20szkoly13-14%29.html#Powiatowe_Spotkanie

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/powiatowe-spotkanie-noworoczne-strazakow/