Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Powiatowo - Miejskie Spotkanie opłatkowo - noworoczne.

We wtorek, 30 grudnia 2014 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się powiatowo-miejskie spotkanie opłatkowo-noworoczne.
Zaproszonych gości powitał Marcin Witko – Prezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego. 

Wśród zaproszonych gości byli między innymi: jego Ekscelencja Ksiądz Ireneusz Pękalski - biskup pomocniczy Archidiecezji Łódzkiej, Witold Witczak i Arkadiusz Gajewski – radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, przedstawiciele Zarządu Powiatu ze starostą – Mirosławem Kuklińskim na czele, przedstawiciele tomaszowskiego
duchowieństwa, służb mundurowych, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych i kulturalnych, przedstawiciele organizacji pozarządowych, fundacji i stowarzyszeń, reprezentanci lokalnych przedsiębiorców i spółek znajdujących się na terenie powiatu tomaszowskiego, radni Rady Powiatu i Rady Miejskiej, wójtowie i przewodniczący Rad Gmin należących do naszego powiatu.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziły kolędy w wykonaniu zespołu wokalnego z Młodzieżowego Domu Kultury i Adama Wiączka, któremu akompaniował Łukasz Boroński. 

Rolę gospodarza pełnił Starosta Powiatu Tomaszowskiego - Mirosław Kukliński,  który wszystkim przybyłym złożył świąteczno-noworoczne życzenia. 

Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem. Przy wigilijnym stole była okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.

 ZDJĘCIA NA: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.791610577553197.1073741903.255822734465320&type=1

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/powiatowo-miejskie-spotkanie-oplatkowo-noworoczne/