Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkania posłów PIS w ramach akcji "Czas na zmiany"

W niedzielę tj, w  dniu 29 czerwca br. poseł na Sejm RP Marcin Witko spotkał się z mieszkańcami Radomska oraz Tomaszowa Mazowieckiego w ramach ogólnopolskiej akcji „Czas na zmiany”. Gościem na obydwu spotkaniach był również poseł Dariusz Seliga. Politycy PiS rozmawiali z uczestnikami spotkań o aferze taśmowej, która zbulwersowała całą Polskę.

Radomsko  Radomsko 1

Posłowie wyjaśnili zgromadzonym sytuację po ujawnieniu taśm prawdy PO i skutków afery podsłuchowej dla Polski. Dzięki przedstawionym faktom, przybyli na spotkanie mogli poznać  prawdę o tym co działo się w trakcie ostatniego posiedzenia Sejmu. Zostały również przedstawione podejmowane działania przez Prawo i Sprawiedliwość w tej sprawie oraz plany polityczne partii. Ponadto posłowie podnosili szereg ważnych spraw dla Polaków.

Podczas spotkania wielokrotnie odnoszono się do spraw dotyczących roli państwa, nie zabrakło słów o rzetelności i uczciwości mediów, zbliżających się wyborów samorządowych, a także lokalnych problemach i możliwości ich rozwiązywania. 

Podczas spotkania rozdawane były także gazetki  PiS  "Czas na zmiany".


  

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/spotkania-poslow-pis-w-ramach-akcji-czas-na-zmiany/