Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Spotkanie członków i sympatyków PIS "Wielkanocne PIS-anki" DSC 0883

Spotkania w gronie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w okresie świątecznym stały się już tradycją. To świetny czas, aby oprócz życzeń świątecznych podziękować sobie za współpracę oraz wytyczyć cele na przyszłość. To również wspaniała okazja do spotkań w miłym towarzystwie, długich rozmów, zbierania pozytywnej energii oraz integracji.

Tegoroczne spotkanie wielkanocne odbyło się 30 kwietnia w przepięknej scenerii Zalewu Sulejowskiego.
Zapraszającym na spotkanie gości był Poseł na Sejm RP Marcin Witko - Pełnomocnik Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości w powiecie tomaszowskim. Witając bardzo ciepło przybyłych gości powiedział "Cieszę, się, że spotykamy się w naszej prawicowej rodzinie. Prowadzenie takiej organizacji to dla mnie wielki zaszczyt, ale i również olbrzymia odpowiedzialność. Odpowiedzialność za ludzi, za nasze miasto, powiat, za nasz kraj". 

Tą wyjątkową uroczystość swoją obecnością zaszczycili m.in. Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Wojciechowski, Senator RP Grzegorz Wojciechowski, Piotr Grabowski - Radny Sejmiku Województwa łódzkiego, Radni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego: Adam Gaik, Piotr Masiarek, Andrzej Jaros, Łukasz Rzepecki - Dyrektor Biura Posła Marcina Mastalerka, Rafał Ambrozik - Dyrektor Biura Janusza Wojciechowskiego Posła do PE, Marian Holak - Wójt Gminy Budziszewice, Stanisław Stańdo - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tomaszowie Maz., Marek Olkiewicz - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tomaszowa Maz., Leon Karwat - Członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego,  a także radni miejscy: Wacława Bąk, Krzysztof Kuchta, Krzysztof Pierściński, Kazimierz Pietrzyk, Marek Kubiak, Tomasz Wawro, Wiesław Pawłowski oraz radni powiatowi: Anna Kieliszek, Mariusz Węgrzynowski.

Po powitaniu wszystkich zebranych poseł Marcin Witko w swoim wystąpieniu wspomniał o wyborach do Parlamentu Europejskiego, następnie wyborach samorządowych, wyborach na Prezydenta Polski i w końcu wyborach parlamentarnych "NASZ CEL TO ZWYCIĘSTWO" - mówił "musimy wygrać choćby jednym głosem, choćby jednym mandatem".
Poseł zwrócił szczególną uwagę na wybory samorządowe, w których wyraźnie podkreślił "dość już 8-letniego psucia naszego miasta! PIS musi wystawić silnego kandydata na prezydenta i te wybory wygrać. To jest nasz obowiązek wobec wszystkich Państwa, wobec wszystkich mieszkańców, którym dobro Tomaszowa Maz. leży głęboko na sercu. Jestem przekonany, że również wybory do rady gmin, powiatu zakończą się sukcesem. Sukces ten możliwy jest tylko przy pełnej konsolidacji całej prawicy. Już dziś mogę stwierdzić, że z dnia na dzień jest nas coraz więcej i to dobry prognostyk na przyszłość. Nasze zwycięstwo będzie zwycięstwem nas wszystkich, zwycięstwem naszego miasta"!!!

Po tak optymistycznych słowach, poseł przekazał wszystkim serdeczne podziękowania za okazałą pomoc i życzliwość. Szczególnie podziękował za zaangażowanie w akcje zbierania podpisów poparcia pod listami do PE. Wyróżnił Martę Niemczyk i Szczepana Goskę za zebranie największej ilości podpisów wręczając płytę z książką o śp. Prezydencie Lechu Kaczyńskim " Niosła Go Polska". 

DSC 0914DSC 0915

 W podziękowaniach nie zabrakło miłych słów dla:

  • Tomaszowskiego Towarzystwa Charytatywnego z p. prezes Jolantą Szmidt za owocną współpracę
  • p. Marii Biesiadowskiej i Klubu Gazety Polskiej za wsparcie
  • koła Radia Maryja z p. Teresą Rymuszka  za współdziałanie
  • przedstawicieli Stowarzyszenia piłkarskiego LECHIA z p. Ryszardem Judą oraz p. Adamem Królem za pomoc w realizacji przedsięwzięć
  • wszystkich radnych oraz wszystkich aktywnie uczestniczących w życiu biura za pomoc, dobrą radę i wszelkie wsparcie
  • ks. Zbyszkowi Kowalczykowi za duchowe wsparcie oraz modlitwę.

Na koniec Poseł Marcin Witko złożył życzenia świąteczne, "by zmartwychwstały Chrystus obdarzył nas pokojem, zdrowiem i radością. Niech udzieli nam wszystkim potrzebnych łask, wniesie szczęście do każdego domu na każdy dzień". Najserdeczniejsze życzenia przekazali również nieobecni na spotkaniu Pan Prezes Jarosław Kaczyński oraz posłowie Marcin Mastalerek, Andrzej Duda i Dariusz Seliga.

Uroczysty nastrój, smaczne potrawy, a przede wszystkim serdeczne słowa i przyjazne uśmiechy to wszystko sprawiło, że spotkanie przebiegało w niezwykle sympatycznej, radosnej oraz rodzinnej atmosferze.   

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wydarzenia/spotkanie-czlonkow-i-sympatykow-pis-wielkanocne-pis-anki/