Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Deklaracja Programowa samorządowca PiS głównym tematem konferencji prasowej. 

witko m

W dniu 23 września 2014 r. w Biurze poselskim Marcina Witko odbyła się konferencja prasowa, której głównym przekazem była DEKLARACJA PROGRAMOWA SAMORZĄDOWCA PiS.

"Wszyscy kandydaci będą musieli taką deklarację podpisać, jeśli będą chcieli znaleźć się na listach Prawa i Sprawiedliwości "– mówił Marcin Witko.

"Nie mówimy, że jest to dokument mający zabezpieczyć nas przed niewłaściwymi zachowaniami radnych, które zdarzały się w przeszłości, kiedy to osoby te kandydowały z list PiS a następnie nie realizowały naszego programu wyborczego np. głosując za prywatyzacją szpitali lub likwidacją szkół. Dokument został przygotowany po to, by przyszli radni nie mogli swoich wyborców oszukiwać."

http://www.witkomarcin.pl/aktualnosci/deklaracja-programowa-samorzadowca-pis-2014/

Marcin Witko podkreślał, że PiS jest przeciwko „zwijaniu się” Państwa poprzez likwidację takich instytucji jak komisariaty policji, szkoły, przedszkola, placówki pocztowe.

Poseł zapowiedział prezentację programu wyborczego w czasie konwencji wyborczej, która odbyć ma się w najbliższym czasie. Powtórzył jedynie obietnicę likwidacji strefy płatnego parkowania, połączenia spółek miejskich i wprowadzenia bezpłatnej komunikacji.

Marcin Witko nawiązał również do ujawnionej w mediach informacji o ograniczeniu uczestnictwa kibiców w nadchodzącym meczu Lechii Tomaszów z Łódzkim Klubem Sportowym. Skrytykował zaniechania dotyczące modernizacji stadionu.

Na koniec kandydat na prezydenta zapowiedział zniknięcie z list wyborczych partii szeregu znanych w środowisku lokalnej polityki nazwisk.

źródło: www.nasztomaszow.pl

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wywiady/deklaracja-programowa-samorzadowca-glownym-tematem-konferencji-prasowej/