Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Konferencja prasowa inaugurująca kampanię prezydencką Marcina Witko
DSC 0026

W dniu 08 września 2014 r. w Biurze Poselskim Marcina Witko odbyła się konferencja prasowa inaugurująca kampanię wyborczą.
Kandydata a prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego wspierali m.in. Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego PiS, eurodeputowany Janusz Wojciechowski oraz Marcin Mastalerek - Pełnomocnik Okręgowy PiS okręgu Łódź.
Na spotkaniu z mediami obecna była także grupa kandydatów na radnych miejskich i powiatowych oraz członkowie PiS.

Miasto otwarte na inwestorów, prezydent jako gospodarz dzielący się władzą z ludźmi oraz władza wsłuchująca się w potrzeby mieszkańców - to trzy główne tezy programu Marcina Witko, posła PiS.


Program wyborczy dla Tomaszowa Marcin Witko ogłosi około połowy września. Dziś mówił tylko o jego zarysie, wskazując na potrzebę przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, którego brak obecnie odstrasza potencjalnych inwestorów. Zapowiedział też wprowadzenie budżetu obywatelskiego i comiesięczne spotkania z mieszkańcami organizowane w różnych częściach Tomaszowa, na które chce wyciągać zza biurek naczelników wydziałów.
- Chcemy to miasto zmienić, bo miasto potrzebuje zmian. Obecna ekipa musi już odejść - mówił Marcin Witko

- Marcin Witko będzie prezydentem, który słucha ludzi - mówił Błaszczak.- Gdy PiS będzie rządziło, to tu w Tomaszowie potrzebna jest osoba, która nie będzie się odbijać od drzwi gabinetu premiera - dodał Marcin Mastalarek, szef PiS w Łódzkiem.

Janusz Wojciechowski zachwalał swą wieloletnią współpracę z Witko i podkreślał, że jest on już doświadczonym politykiem, który sprawdził się tak na szczeblu lokalnym, jak i na krajowym. Nawiązał też do jego talentów muzycznych: - Pod rządami prezydenta Witko wszystko będzie grało.

FOTORELACJA Z KOFERENCJI


źródło: http://www.nasztomaszow.pl/polityka/obejrzyj-video-z-konferencji-prasowej-inaugurujacej-kampanie-wyborcza-marcina-witko/

http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/marcin-witko-kandydat-na-prezydenta-tomaszowa-maz-rozpoczal,2412557,artgal,t,id,tm.html

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wywiady/konferencja-prasowa-inaugurujaca-kampanie-prezydencka-marcina-witko/