Facebook
Twitter
Google+
YouTube

Konferencja prasowa z udziałem Prof. Piotra Glińskiego. 

W dniu 06 listopada 2014 r. w Biurze Poselskim Marcina Witko odbyła się konferencja prasowa zatytułowana 

„Recepta na uzdrowienie Tomaszowa Maz. - program wyborczy Prawa i Sprawiedliwości dla małych miast powiatowych”.

Udział w konferencji swoją obecnością zaszczycił Prof. dr hab. Piotr Gliński - przewodniczący Rady Programowej Prawa i Sprawiedliwości, który przyjechał na zaproszenie Posła na Sejm RP Marcina Witko - kandydata PiS na prezydenta Tomaszowa Maz. 20141106 121127 HDR

- Wpadłem na moment do Tomaszowa Maz., by poprzeć kandydatów PiS w zbliżających się wyborach samorządowych - powiedział prof. Gliński

Szef Rady Programowej PiS w trakcie konferencji odniósł się przede wszystkim do programu partii. - Cały czas ten program ulepszamy w odniesieniu do wszystkich ludzi i powiatów - mówił profesor.
- Jest to 
program rozwojowy i solidarnościowy, żeby zmienić Polskę, zatrzymać exodus młodych, wykształconych ludzi i tchnąć nadzieję w społeczeństwo. 

W swoim wystąpieniu prof. mówił o Narodowym Programie Zatrudnienia, o pomocy polskiej rodzinie i o wieku emerytalnym. - Polska i Polacy potrzebują zmian i my tych zmian dokonamy - powiedział profesor.
Zachęcał do głosowania na kandydatów PiS. 


Marcin Witko, kandydat PiS na prezydenta Tomaszowa Maz. odnosząc się do programu PiS, podkreślał, że tezy w nim zawarte są też w programie PiS na prezydenta miasta.
Dla Tomaszowa Maz. ważny jest też rozwój środowisk naukowych.
- Jestem przekonany, że po 16 listopada z wiedzy, dokonań i mądrości pana profesora będziemy mogli 
korzystać - dodał Marcin Witko.
- Tomaszów Maz. na to zasługuje. 


- Rozwój lokalny powinien odbywać się poprzez rozwój intelektualny - dorzucił prof. Gliński.

- Młodzież powinna mieć szanse na to, by się pięknie rozwijać. Trzeba oczywiście wspierać wielkie ośrodki akademickie, ale również te działające lokalnie. Wierzę, że tak to będzie wyglądało, jak PiS obejmie władzę. 

Głos zabrał również Tomasz Wawro, kandydat PiS do Sejmiku Województwa Łódzkiego, radny miejski dwóch ostatnich kadencji. O Tomaszowie Maz. mówił jako o mieście zamkniętym, straconych szans i spychanym na margines województwa. Jako przykład podał drogę wojewódzką 713 przebiegającą przez Tomaszów Maz.
- Jak ona wygląda każdy widzi - dodał Wawro.
Wspomniał o Zalewie Sulejowskim i straconych szansach młodego pokolenia.
- Nasz program to wszystko chce zmienić - podkreślał.

20141106 121108 HDR20141106 121923 HDR20141106 122454

źródło:http://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/prof-piotr-glinski-z-wizyta-w-tomaszowie-udzielil-poparcia,2475811,artgal,t,id,tm.html#56da6b1aafc5356d,1,3,5

2016-02-08
Czyste powietrze to priorytet

O tym jak ważna jest czystość powietrza nikogo nie trzeba przekonywać. Władze samorządowe również zdają sobie z tego doskonale sprawę i podejmują w tym kierunku działania. W poniedziałek 25 stycznia odbyło się w tej sprawie spotkanie w Urzędzie Miasta w Tomaszowie.

2016-01-18
Podsumowanie roku 2015!

 

Tak wyglądał rok 2015 w Tomaszowie Mazowieckim.

2016-01-14
Wojewoda Zbigniew Rau z wizytą w Tomaszowie

Zbigniew Rau, nowy wojewoda łódzki wybrał Tomaszów na miejsce swojej pierwszej wizyty. W środę wojewoda odwiedził Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe.

PIS

Lech Kaczyński

KPPIS

Janusz Wojciechowski

Copyright © 2018 Marcin Witko - Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.witkomarcin.pl/wywiady/konferencja-prasowa-z-udzialem-prof-piotra-glinskiego/